Wazektomia - co to jest wazektomia

Najlepsi specjaliści w wazektomii, wieloletnie doświadczenie!

CZYM JEST WAZEKTOMIA?

Wazektomia skuteczny zabieg antykoncepcji

Wazektomia to bardzo skuteczna i trwała antykoncepcja dla mężczyzn. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym bez użycia skalpela. Czas trwania zabiegu to zazwyczaj 20-30 minut. Warto podkreślić, że wazektomia nie powoduje natychmiastowej bezpłodności. Po wazektomii wymagana jest inna – dodatkowa metoda antykoncepcji do czasu potwierdzenia okluzji nasieniowodów poprzez badanie ogólne nasienia po wazektomii (PVSA) (8-16 tygodni po zabiegu).

Dlaczego wazektomia? Po co? Co ja z tego mam?
  • Odwracalna
  • 100% skuteczna
  • Najtańsza i najzdrowsza
  • Najbezpieczniejsza
  • Bez nieoczekiwanych ciąż

Wazektomia jest bardzo skuteczną oraz trwałą metodą antykoncepcji. Podwiązanie nasieniowodów przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym bez użycia skalpela. Czas trwania zabiegu to zazwyczaj 20-30 minut. Warto podkreślić, że podwiązanie nasieniowodów nie powoduje natychmiastowej bezpłodności. Po wazektomii wymagana jest inna – dodatkowa metoda antykoncepcji do czasu potwierdzenia okluzji nasieniowodów poprzez badanie ogólne nasienia po wazektomii (PVSA) (8-16 tygodni po zabiegu).

Najbardziej wiarygodna, współczesna i dostępna forma antykoncepcji

W Polsce nazewnictwo "wazektomia" oraz "podwiązanie nasieniowodów" stosuje się wymiennie, choć nie jest to do końca prawidłowe z medycznego punktu widzenia.

Wolność od strachu przed niechcianą ciążą

W Polsce nazewnictwo "wazektomia" oraz "podwiązanie nasieniowodów" stosuje się wymiennie, choć nie jest to do końca prawidłowe z medycznego punktu widzenia.

wazektomia.org.pl - 20 lat w polsce
Rys. 1 20 lat Wazektomia

Wazektomia jest bardzo skuteczną oraz trwałą metodą antykoncepcji. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym bez użycia skalpela. Czas trwania zabiegu to zazwyczaj 20-30 minut. Warto podkreślić, że wazektomia nie powoduje natychmiastowej bezpłodności. Po wazektomii wymagana jest inna – dodatkowa metoda antykoncepcji do czasu potwierdzenia okluzji nasieniowodów poprzez badanie ogólne nasienia po wazektomii (PVSA) (8-16 tygodni po zabiegu).

Wazektomia.org.pl - gabinet
Rys. 2 Wazektomia

Kto powinien skorzystać z zabiegu wazektomii?

Wazektomie są niezwykle skuteczne. Po tej procedurze mężczyźni mają mniej niż 1 procent szans na zajście partnerki w ciążę. Wszystkie operacje są obarczone ryzykiem, ale wazektomia jest zwykle nieskomplikowana. Istnieje około 2 do 3 procent szans na infekcję, krwawienie lub ból. Antykoncepcja dla mężczyzn jest skierowana do wszystkich mężczyzn, którzy chcą uprawiać bezpieczny seks, bez ryzyka zajścia w ciążę partnerki.

Wazektomia krok po kroku
Wazektomia.org.pl - informacje

Umów się na zabieg

Jeśli chcesz zapisać się na zabieg wazektomii zadzwoń: +48 500 500 500 lub wyślij wiadomość przez formularz zgłoszeniowy.
Wazektomia.org.pl - informacje

Zaufaj specjalistom

Zabieg wykonuje wykwalifikowany lekarz specjalista – to gwarancja Twojego bezpieczeństwa!
Wazektomia.org.pl - informacje

Gwarancja jakości i skuteczności

Doskonale wiemy, jakie techniki zastosować, aby poprawić jakość Twojego życia!

Cennik

Podstawowy plan leczenia Cena: 1800.00 zł* *całkowity koszt leczenia

- zabieg wazektomii

- konsultacje przed zabiegiem

- konsultacje po zabiegu

- zabieg w nowoczesnym gabinecie

- świadomość wzięcia odpowiedzialności za antykoncepcję i zwolnienia z tego obowiązku Partnerki

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń teraz +48 732 082 575 i uzyskaj odpowiedź na swoje pytania

Zadzwoń
Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?