Wazektomia - antykoncepcja dla mężczyzn

Najlepsi specjaliści w wazektomii, wieloletnie doświadczenie!

Wazektomia - zespół specjalistów

Zabieg wazektomii przeprowadzamy wyłącznie w najwyższej jakości gabinecie, wyposażonym w odpowiedni sprzęt tak, aby pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo

Nasz prywatny gabinet wyposażony jest tylko w specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości, a lekarze, z którymi współpracujemy to najlepsi specjaliści ze swojej branży. Od lat rozwijamy naszą wiedzę medyczną, idziemy z duchem czasu, nieustająco się szkolimy. To wszystko po to, by każdy pacjent, który zdecyduje się na przeprowadzenie zabiegu w naszej placówce, mógł czuć się w pełni bezpiecznie i mieć pewność, że odpowiednio się nim zaopiekujemy.

Nasza misja

Kładziemy duży nacisk na komfort pacjentów oraz na zachowanie dyskrecji, gdyż wiemy, że zabieg wazektomii choć coraz popularniejszy również w Polsce, to nadal budzi pewne kontrowersje. Zabiegi wykonywane w naszym gabinecie przeprowadzane są tylko przez doświadczonych w tej kwestii lekarzy specjalistów. Wazektomia to zabieg, który nie wymaga długiej rekonwalescencji, wykonywany jest na znieczuleniu miejscowym i trwa około 15-20 minut. Po jego zakończeniu pacjent może udać się tego samego dnia do domu i powrócić do swoich codziennych zajęć. Oczywiście, lekarz po zakończonym zabiegu szczegółowo informuje pacjenta o wszystkich zaleceniach związanych z dbaniem o ranę oraz o pewnych ograniczeniach, do których powinien się stosować do czasu zagojenia rany, by uniknąć ewentualnych powikłań..

Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie

umów się na wizytę Przejdź do kontaktu
Zawsze zadowolenie naszych Pacjentów było naszym najważniejszym celem

Ogromne znaczenie dla sukcesu przeprowadzonej wazektomii ma wybór odpowiedniej placówki oraz lekarza, który będzie przeprowadzał zabieg. Im lekarz bardziej doświadczony, tym mniejsze ryzyko powikłań oraz większa pewność, że zabieg udał się w 100%. W naszym gabinecie pracują tylko odpowiednio wykwalifikowani lekarze, którzy zajmują się również leczeniem takich problemów urologicznych jak prostata, kamica nerkowa, rak prącia, nowotwory nerek i całego układu moczowego czy problemy z erekcją.

Lata doświadczeń nauczyły nas, że każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejścia oraz doboru rozwiązania problemu, z którym do nas przychodzi. Cała kadra wyczerpująco ale i zrozumiale wyjaśni każdą kwestię związaną z zabiegami, a wszystko po to, by pacjent zrozumiał mechanizm działania zabiegu jakim jest wazektomia.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń teraz +48 732 082 575 i uzyskaj odpowiedź na swoje pytania

Zadzwoń
Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?